Умови бронювання

 

 

 1. Відвідавши наш сайт Arendushka.com.ua, виберіть відповідні апартаменти.

2. Зв'яжіться з нами для того, щоб уточнити можливість поселення в цій квартирі на дати, що вас цікавлять.

3. Якщо квартира вільна на потрібні дати, в смс ви отримаєте реквізити для оплати бронювання.

4. Гість зобов'язується сплатити за бронювання квартири протягом доби з моменту усної домовленості на картку банку за умови, що до часу заїзду залишається дві і більше діб. Якщо гість бронює квартиру з сьогодні на завтра або сьогодні, то передоплата повинна надійти протягом двох годин з моменту усної домовленості.

5. Передоплата (бронювання) здійснюється у розмірі добової орендної вартості обраної квартири. Ця вартість враховується у рахунок першої доби проживання гостя.

6. Суму, що залишилася (якщо бронювання здійснюється більш, ніж на одну добу) гість оплачує при поселенні наперед.

7. Після здійснення передоплати (бронювання), гість зобов'язаний зв'язатися з нами за контактними телефонами або будь-яким із зазначених мессенджерів та повідомити ПІБ, суму переказу та дату заїзду.

8. Зберігайте чек або скріншот підтвердження оплати на вказані нами реквізити до моменту поселення.

9. Бронювання строком менше трьох діб здійснюється раніше, ніж за три дні до запланованої дати поселення.

10. Мінімальний термін бронювання – одна доба. Мінімальний термін бронювання на період Новорічних свят – 3 доби (подвійний тариф), мінімальний термін бронювання на період проведення тенісних турнірів – 3 дні. Адміністрація залишає за собою право змінювати мінімальні терміни бронювання та інші дати підвищеного попиту: Травневі свята, День Незалежності, інші.

 

ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ:

1. Якщо гість здійснив бронювання (передоплату), але не може приїхати (за будь-яких причин), передоплата не підлягає поверненню.

2. Передплата Повертається за умови, що гість повідомив про зміну своїх планів не пізніше ніж за 7 днів до запланованої дати заїзду.

3. Якщо гість вже проживає у квартирі та змушений виїхати раніше, обумовленого та оплаченого терміну (з будь-яких причин), оплата не підлягає поверненню.

 

Ознайомитись з ПРАВИЛАМИ ПРОЖИВАННЯ можна тут